Lezing 157

Lezing 157: Emotionele afhankelijkheid belemmert oneindige ervaringsmogelijkheden

Citaten:
"Alles wat je je kunt voorstellen, kun je verwezenlijken. Stel dat je in een conflictsituatie zit waarin je geen uitweg ziet. Zolang jij je niet kunt voorstellen dat er een uitweg is, kun je de reeds bestaande mogelijkheid daartoe niet verwezenlijken. "
"Alle Bijbelse analogieƫn en symboliek zijn niet op een eenmalige historische gebeurtenis gebaseerd. Ze worden voortdurend opnieuw in de menselijke ziel gecreƫerd. En als je zorgvuldiger over die analogie nadenkt en afstand neemt van de vervorming van deze symbolische voorstelling die door de menselijke geest en de menselijke religies zijn teweeggebracht, dan zul je er zoveel waarheid in ontdekken, precies zoals die op dit moment in jou bestaat. "


Uitgesproken op 10 november 1967 door Eva Pierrakos

Oorspronkelijke Engelse titel: Infinite Possibilities of Experience Hindered by Emotional Dependency.

Deze lezing is opgenomen in Padwerk boek:Werken aan jezelf of juist niet?

De lezingen mogen onder bepaalde voorwaarden worden gebruikt.

Wil je graag in een persoonlijk contact met iemand van Padwerk Nederland meer over Padwerk en de Padlezingen horen, neem dan contact op via secretariaat(at)padwerk.nl